Реально

Безкоштовна доставка Новою Поштою
по Україні та Києву.

Здійснюється без будь-яких додаткових умов навіть одного замовлення, незалежно від його вартості.

Правила

безкоштовної адресної доставки по Києву
(до під'їзду / парадного)

  1. Доставляємо в день готовності з 14:00 до 19:00 (Пн-Пт).
  2. Ми не приймаємо заявки на доставку до певного часу, доставка здійснюється протягом дня. Водій дзвонить за 1-2 години.
  3. Доставки немає: приватний сектор р-ну Осокорки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бортничі, ЖК Чайка, Пуща-Водиця, Биківня, Вишневе, Бровари та приватний сектор.
  4. З метою безпеки кур’єри доставляють товар виключно до під’їзду будинку, входу офісної будівлі. Послуга не передбачає підйом замовлень на поверх або на прохідну при доставці на адресу отримувача.
  5. Замовлення не доставляються до адрес, які знаходяться близько проїжджої частини із забороненою зупинкою, стоянкою, паркуванням.
  6. У разі приватної території, шлагбаума, або самовільно поставлених блоків, доставка здійснюється безпосередньо до можливого під’їзду згідно адреси не порушуючи ПДР, не включаючи заїзд на приватну територію.
  7. Якщо біля Вашої адреси встановлені знаки, що обмежують або забороняють стоянку / парковку, водій зупиниться в найближчому дозволеному для зупинки місці.
  8. Видача великогабаритного товару (1000х1000мм) і товару, вага якого перевищує 10 кг, проводиться з автомобіля водія. Вам самим необхідно подбати про доставку товару від автомобіля кур’єра до Вашого офісу.
  9. Для доставки максимальний розмір ПВХ і полотен з підрамником – 1800 * 1000.
  10. Максимальний розмір паперу, плівки, банерів – рулон не більше 2500 мм в довжину.

Умови безкоштовної адресної доставки по Києву: 1) Клієнт замовив два та більше замовлень. 2) Сума одного замовлення більше 700грн. 3) Якщо вище зазначені критерії не виконуються - вартість адресної доставки по Києву дорівнює 30грн.