fbpx

Колектив Київського Друкарського Цеху, утворює дивовижний світ, де кожному із співробітників надана можливість вільного творчого самовираження.

Набір персоналу - головний спосіб залучення нових, перспективних співробітників і основа нашої кадрової політики.

Пошук кандидатів з тонким розумінням особливостей нашого середовища. Ми підбираємо співробітників, які люблять і цінують вироби високої якості. Цілком природно, що деякі з кандидатів вже мають досвід роботи в сфері поліграфії.

Прийом на роботу та ознайомлення співробітників з нашої корпоративної культурою. Ми приділяємо особливу увагу інтеграції нових співробітників. Знайомство з культурою Київської друкарського цеху, його історією і позицією на ринку дозволяє краще зрозуміти стратегію і стоять завдання нашої друкарні, що в свою чергу, забезпечує високу ефективність роботи.

Тісний зв'язок кожного із співробітників з ринком і чітке розуміння ними вимог клієнтів зумовлюють надання їм високого ступеня автономії в кадровій політиці, включаючи планування кар'єри і навчання.

Мета управління по роботі з персоналом - забезпечити зростання Київського друкарського цеху, пропонуючи співробітникам оптимальні можливості професійного зростання.

Всі побачать, що машини в друкарні працюють "на повітрі" - листи подаються за допомогою присосок і Піддув.

Стимуляція співробітників на керування власною кар'єрою. Допитливість, неупереджений розум і сильне бажання досягти успіху в Київському друкованому цеху є запорукою успіху при переході з однієї посади на іншу. Коли людина грає провідну роль у власному професійному розвитку, його успіх на новій посаді залежить від спільних зусиль його самого, його начальника і відділу по роботі з персоналом.

Навчання для професійного розвитку. Навчання - це прекрасна можливість професійного розвитку для кожного співробітника. Під час щорічної атестації співробітники обговорюють програму розвитку на майбутній період. Вона складається з урахуванням професійних устремлінь працівників і завдань, що стоять перед Київським Друкарським Цехом.

View of empty modern office with sofa, table, chair

Майбутнє наповнене незліченними можливостями. Це запрошення до творчості, до руху вперед, до блискучих досягнень, що викликає захват наших клієнтів. Приходьте до нас на роботу!