fbpx

Роздрібна торгівля. Ідеальне обслуговування Клієнтів, демонстрація нашої продукції і майстерності, управління доставками замовлень: праця наших майстрів роздрібної торгівлі дуже різноманітний.

Наші менеджери - це захоплені, підприємливі, щиро прив'язані до своїх Клієнтів фахівці, люблячі продажу і сервіс. Саме вони - головні посланці Київського друкарського цеху.

Менеджери несуть відповідальність за розвиток продажів і забезпечення оптимального обслуговування споживачів. Будучи першими посланцями друкарні, менеджери приймають, обслуговують і супроводжують клієнтів, стежачи за постійним зразковим обслуговуванням кожного Замовника.

Виробничо-збутова система. Технічна розробка продукції, планування та оптимізація поставок, виробництво і збут з урахуванням потреб: фахівці виробничо-збутової системи відіграють ключову роль в пошуку рішень для стратегічних завдань друкарні і задоволенні запитів наших Клієнтів.

Відділ маркетингу і комунікацій. Викликати у клієнтів інтерес, познайомивши їх з продукцією і різними областями діяльності друкарні, - така роль нашого відділу маркетингу і комунікацій. Наші співробітники - менеджери по маркетинг, розробляють і вдосконалюють інструменти, чудово відображають атмосферу Київського друкарського цеху і дотримуються ними принципи досконалості, творчості та новаторства.

Hands of male graphic designer using computer in office

Дизайн. Київський друкований цех гарантує високу якість продукції, спираючись на професіоналізм своїх майстрів і дизайнерів. Це справжні ентузіасти, об'єднані прагненням до досконалості, яке вони проявляють у своїй щоденній роботі.